Co mówią o nas nasi Klienci.

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie  z wysokiej jakości  usług realizowanych przez firmę P.P.U.H JAGSTOL  Jerzy Jagodziński , ul. Cisowa 2 , 87-213 Ryńsk . Podczas naszej współpracy firma JAGSTOL  wykonywała dla nas meble biurowe, gabinetowe, socjalno-kuchenne , specjalistyczne stoły pod maszyny . Firma JAGSTOL Wykonała swoje zlecenia w pełni profesjonalnie, terminowo oraz z wielką starannością .
Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie we współpracy z firmą   JAGSTOL  stwierdzamy, że jest ona wiarygodnym partnerem i z pełną odpowiedzialnością  polecamy tę firmę do realizacji podobnych zleceń.

VADAIN INTERNATIONAL–GRUDZIĄDZ Prokurent mgr Zbigniew Szymański / VADAIN INTERNATIONAL–GRUDZIĄDZ

Zarząd Powiatu w Wąbrzeźnie niniejszym listem potwierdza, że firma P.P.U.H. –JAGSTOL
Realizowała zadania na dostawę i montaż zestawu mebli biurowych w biurach Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie .
Realizacja dostawy i montażu mebli prowadzona była z należytą starannością, bezpieczeństwem, dobrą jakością , właściwą organizacją i z dużym zaangażowaniem ze strony Wykonawcy.
Firma P.P.U.H. – JAGSTOL z powierzonych zadań wywiązała się rzetelnie, cechuje ja wysoki profesjonalizm i dobra jakość wykonywanych mebli, a także montażu, właściwa organizacja pracy oraz umiejętność dostosowania się do wymagań zleceniodawcy .

Zarząd Powiatu w Wąbrzeźnie Wicestarosta Benedykt Dudek

Podziękowanie  dla firmy P.P.U.H. JAGSTOL  JERZY JAGODZIŃSKI , za zaangażowanie i profesjonalizm przy tworzeniu kompleksu restauracyjno – hotelowego , a także  za ducha pracy zespołowej , który tchnął życie i pozwolił na dynamiczny i owocny start  hotelu , fitness & Spa  oraz restauracji RONDO.

RONDO

Potrzebujesz wyceny lub chcesz nawiązać z nami współpracę?