Nasz Zespół

Piotr Jagodziński

Jest szefem w naszej firmie. Od lutego 2013r. przejął po założycielu firmy p. Jerzym Jagodzińskim (nasz szef szefów) zarządzanie firmą. Od tego czasu z powodzeniem prowadzi wszystkie jej interesy. Piotr dba o ciągły rozwój wszystkich działów firmy jednocześnie tworzy i wdraża misję, wizję oraz firmową hierarchię wartości firmy.

Robert Kukczkowski

Robert jest kierownikiem zakładu w naszej firmie. Organizuje i kontroluje prace zaopatrzenia i produkcji. Robert ma głowę pełną pomysłów i ciekawych rozwiązań technicznych. To młody kreatywny człowiek który uczestniczy w realizacji zamówień na każdym jego etapie.

Mariusz Kuczkowski

Mariusz jest kierownikiem produkcji w naszej firmie. Organizuje i kontroluje prace na hali produkcyjnej. To nasza tzw „złota rączka”. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki niemu jakość zamawianych mebli jest na najwyższym poziomie.

Renata Jagodzińska

Renata jest kierownikiem działu marketingu w naszej firmie. Pełna optymizmu i równowagi. Uwielbia nowe wyzwania. Renata jest też odpowiedzialna za wizualizację i projekty graficzne naszych mebli.

Karolina Szulc-Bober

Karolina to kreatywna i pogodna osoba. Dobrze zorganizowana i podchodząca do pracy z zaangażowaniem. Karolina jest odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientem. Widać że to co robi sprawia jej przyjemność. Karolina zaraża optymizmem i cierpliwością a jej zwariowane pomysły często stają się inspiracją w niekonwencjonalnym spojrzeniu na meble.

Ania Bober

Ania to bardzo energiczna i pomysłowa osoba. Ania jest odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientem. Ania myśli nieszablonowo, potrafi znaleźć rozwiązania nierozwiązywalnych problemów i zawrzeć dozę oryginalności we wszystkim co robi.